Mobilon Uygulaması Hakkında Sıkça Aldığımız Sorular

Mobilon Uygulaması hakkında genel sorular sayfamıza eklenmiştir. Aklınıza takılan başka konular olursa çekinmeden bizleri arayabilir veya Whatshapp yolu ile iletişime geçebilirsiniz.

Mobilon Konya’da Kurulmuş Vergisini Ödeyen %100 yasal, güvenilir ve yerli bir markadır. Mobilon Ekip Sitelerinin sahipleri Konyalı olup firma ile irtibat halindedir. Bu yüzden ekibinde olabilecek sorunları en hızlı şekilde çözüme kavuşturmaktadır

Mobilon Uygulaması ücretli midir ? Uygulamayı, Play Store ve App Store dan ücretsiz indirebilirsiniz .Uygulama içerisinde yapılan 299,00 ₺ Lisans bedeli ücretini ödediğiniz takdirde uygulamayı başka insanlara da önerebilir ve ekstra kazanç elde edebilirsiniz.

Aktif üye olmak için biri aracılığıyla sisteme girmeniz gerekmektedir. Referans bu işte sizin hevesinizin kaçmasına YADA hevesinizin artmasına sebep olacak kişidir o yüzden Mobilon Referans Seçimi yaparken dikkatli olmanız kapasiteli, ekip ruhuna sahip ben değil biz diye düşünebilen Referanslar ile başlamanızı şiddetle tavsiye ederiz. Referansının ilgilenmediği yol göstermediği birisi Mobilona -1 olarak başlamaktadır. Sitemizde bulunan referasn sahibi arkadaşlarımızı her zaman arayabilir bilgi alabilir ve güvenebilirsiniz

Mobilon para çekim talebi her ayın 15 inde yapılmaktadır. En az çekim talebi 250 TL dir. Talep edilen tutardan % 10 Devlet vergisi kesilip kalan kalan kısmı ise üyemizin istediği Banka hesabına yatmaktadır. 

Mobilon’da üye bulma zorunluluğu yoktur. Dilerseniz sadece rutin kazanç kalemleri ile aylık 288 TL ye kadar kazanç elde edebilirsiniz

Bizler Paylaşmanın tadını almış ekip liderlerine sahibiz. Amacımız yeni gelen üyeler üzerinden para kazanmak değil onlarında ekip kurmasına yardımcı olarak istikrarlı şekilde büyümektir. Profesyonel olarak çalıştığımız tüm reklam çalışmalarında yeni gelen üyelerimizin Referans Kodu kullanılmakta ve her gelen üyeye destek sözü verilmektedir. Eğer üyemiz azimli olursa vereceğimiz üye sayısının sınırı yoktur.

         Açık olarak belirtmemiz gerekir ki amacımız hep birlikte emek verip hep birlikte en yükse paraları kazanmak. Ekibimizde emek veren herkese sonuna kadar maddi manevi destek verilmektedir. FAKAT üye olduktan sonra işlem yapmayan arkadaşların bizim referansımız ile üye olmaması rica olunur. Çünkü biz  bu sisteme cep harçlığı için girmedik. Emek veriyoruz ve bizim gibi Emek verip EKMEĞİMİZİ paylaşacak arkadaşlar ile devam etmek istiyoruz. Ayrıca Kapasiteli ekip liderlerimiz sayesinde Reklam konusunda oldukça iddialıyız içinde bulunduğunuz gibi bir kaç tane Profesyonel web sitemiz bulunmakta ve ekip büyüdükçe yeni siteler açılmakta  ”BU SİTELERDE ÜYELERİMİZİN REFERANS KODU İLE KAYIT ALINMAKTADIR .”

WhatsApp chat WhatsApp Bilgi Grubu