Mobilon Üye Olma

İOS veya Google Play aracılığı ile Mobilon uygulamasını indirerek işe başlıyoruz. Mobilon üye olma sistemi son derece basit.

   

Mobilon Uygulamasını İndir

1- Uygulamayı açıp ”Yeni Hesap Oluştur” seçeneğine tıklıyoruz.
2- ”İsim Soyisim” ve ”Telefon” numarası ile beraber İstediğimiz girişlerde kullanacağımız ”şifreyi” girdikten sonra ”sözleşmeyi okudum onaylıyorum”kutusunu işaretleyip ”devam et” diyoruz.
3- Uygulamaya giriş yaptıktan sonra sol üst köşede bulunan menü sekmesine tıklıyoruz. Sol tarafta açılan menüde, organizasyon kısmına tıklıyoruz. Burada istenen ”Referans No” kısmına ” Ekibimize katılacaksanız  bulunduğunuz sitedeki üyemizin Referans Kodunu gönül rahatlığı ile yazınız unutmayın ki sizin referans koşunuz da sitelerimizde yer alacaktır”
Artık tek yapmamız gereken Uygulamada verilen hesap numaralarından herhangi birisine  299 TL (28 Mayıs 2018’den sonra 349 TL olacaktır) lik lisans ücretini ödemek ve Ekip kurma çalışmalarına başlamak olacaktır. Hayırlı olsun.

mobilon uygulaması      mobilon uygulaması indirme        mobilon uygulaması referans

 Neden ekibimize katılmalısınız ?

Mobilon destek: Değerli arkadaşlar Referansınız olarak bizi seçerseniz Size en ‘’DÜRÜST’’ bilgileri vereceğimizi bilmelisiniz.
Amacımız tozpembe hayaller ile sizi ekibimize sokmak değil Mobilon’u çalışmalarımızı şeffaf şekilde anlatıp kararı size bırakmaktır.
Mobilon için reklam ve yeni ekip üyeleri bulma konusunda profesyonel olarak çalışmalar yapmaktayız. İçinde bulunduğunuz mobilonbilgi.com gibi ekibimize ait sitede sürekli yeni üyelerin referans numarası  paylaşılmakta.
Birinci derinliğimizden on beşinci derinliğimize kadar herkes bizlere istediği zaman aracısız olarak ulaşabilir ve sorunlarını, fikirlerini dile getirip istekte buluna bilir.
İlk derinliğindeki ekip sayısı 20 kişiye ulaşan arkadaşımıza istediği takdirde tamamen ücretsiz olarak ekibine ait olacak şekilde profesyonel web sitesi yapılıp teslim edilecektir.
Whatsapp gruplarımızdan sürekli reklam dokümanları ve fikirleri paylaşılacak, hiçbir ekip üyemizin bizden kopup geride kalmaması için çaba gösterilecektir.

WhatsApp chat WhatsApp Bilgi Grubu