Mobilon Nedir ?

mobilon, mobilon nedir

Mobilon nedir Mobilon hakkında kendi araştırmanızı yapmadan önce Mobilon ile para kazanmak isteyen arkadaşların makalemi baştan sona okuması oldukça faydalı olacaktır. Mobilon’un kılcal damarlarına doğru yolculuğunuzda bol kazançlar dileriz.

Mobilon Nedir ? 

Mobilon nedirMobilon  Play Store veya App Store’dan  indirilebilen bir reklam uygulamasıdır. Konuya en başından yani Mobilon nedir sorusundan başlamak, size konuyu genel anlamda özetleyecek ve temel bilgileri edinmenizi sağlayacaktır. Peki, daha geniş ve detaylı bir tanım ile Mobilon nedir? Bu uygulama yalnızca akıllı telefon aracılığı ile kullanılabilmektedir. Bildiğiniz üzere tüm dünyada insanların yanlarından ayırmadıkları tek alet cep telefonudur. Türk milleti olarak ise adeta sevgiliyi kıskandıracak kadar telefon ile bütünleşmiş bir şekilde yaşamaktayız. Hatta bu kadar da olmaz desek de çoğumuz tuvalette bile  akıllı telefonumuzla vakit geçiriyoruz. Hal böyle iken daha fazla telefonla aramızdaki bağı ifşa etmemin gereği yok diye düşünüyorum. “Mobilon nedir?” diye soranlar için;  Mobilon insanlarla telefon arasındaki bu yoğun muhabbeti aşka dönüştüren, aşkının meyvesini ise kullanıcılarına nakit olarak ödeyen, firmaların reklam ihtiyacını çözme konusunda  zirveye oturabilecek bir uygulamadır.

mobilon nedir gerçekten kazandırır mı ?mobilon nedir yasal güvenilir bir uygulama mı ?Hepimizin amacı elbette ki para kazanmak… Bununla ilgili konunun derinlerine inmeden önce Mobilon’a sadece 3 ay önce başlamış arkadaşların ortalama (bu kazançlar ortalama kazançlardır daha fazla kazanmak yada çok daha düşük kazanmak sizin azminize bağlıdır.) kazançlarının ekran görüntülerini paylaşıyorum ki sizin için de bir fikir oluştursun.

 

 

Mobilonu nerede kim kurdu ?

Böylesine bir uygulamanın Japonya’ dan ya da İtalya’dan çıkması beklenirken güzel ülkemin  zeki insanları sayesinde, Konya Selçuklu ile karşılaşıyor ve gururlanıyoruz. Loobi Medya tarafından  faaliyete geçirilmiş olan proje, Mobilon kavramını hayatımıza sokuyor. Üç ay gibi kısa sürede adını ülke çapında duyurmayı  başaran Anadolu firması, son sürat hizmet ağını genişletirken bu arada binlerce üyeye de ulaşmıştır. Bir Konyalı olarak sistemin içinde bulunmanın sevincini yaşarken, uygulamayı kullanmaya daha önce başlamamanın üzüntüsü yaşamaktayım. Zira bu sistemde 2 ay geriden gelmek demek, böylesine kazançlı bir fırsat varken bir çuval para verdiğim akıllı telefonuma tımarhanelik deli muamelesi yapmak  demektir. “Mobilon’u nerede kim kurdu?” sorusunu böylece cevapladığımıza göre Mobilon’u daha da yakından tanımaya başlayabiliriz. Gevezelik yapmadan hemen diğer merak edilen konuya geçiyorum.

Mobilon Yasal mı ?

Mobilon dolandırıcı mı: En çok merak edilen konulardan birisi olan Mobilon yasal mı konusunu açmakta fayda var. Güzel ülkemin dürüst insanları yanında bir o kadar da tokatçı diye tabir ettiğimiz dolandırıcı insanları mevcut şamar oğlanına dönmüş vatandaşımızı  son olarak Çiftlik bank adı altında yurt dışı merkezli faaliyet gösteren, vergi vermeyen tosun lakaplı şerefsiz tokatlamıştır. Bu durumda da Mobilon yasal mı sorusu son derece doğal oluyor. Bizi ilgilendiren asıl konumuza gelecek olursak, Mobilonyasal mı sorusunun cevabını yine Konya merkezde olmam hasebiyle yerinde gidip görme fırsatım oldu. Şirketin % 100 yasal olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. Ayrıca Mobilon şirketinin tüm resmi bilgilerini sizinle paylaşıyorum. Böylece Mobilon yasal mı, değil mi kendiniz de görebilir, araştırabilir, öğrenebilirsiniz. Benim yaptığım gibi bizzat gidip yerinde ziyarette de bulunabilirsiniz.

Mobilon Şirket İsmi    : Loobi Medya Reklam Bilişim E Ticaret Sanayi ve Ticaret Limitet Şirketi
Mobilon Şirket Adresi: Nişantaşı Mahallesi Yahya Çavuş Caddesi 16/4 Selçuklu / Konya
Meram Vergi Dairesi V.N : 6090753397
mobilon yasal mı

Mobilon Uygulaması Güvenilir mi ?

Mobilon hakkında merak edilenlerden bir diğeri ise güvenilir olup olmadığı… Bir sistemin güvenilir olup olmadığını öğrenmek için bazı testlerden geçmesi gerekmektedir. Şimdi sizlerle birlikte Mobilon güvenilir mi değil mi irdeleyelim ve hep birlikte görelim. Bu devirde babanın oğluna bile güvenme derler ya, işte o yüzden objektif davranacağız. Sonuç olarak babamızın uygulaması değil Mobilon. Bir sistemin güvenilir olabilmesi için hangi şartları taşıması gerektiğini maddeler halinde sıralayalım ve Mobilon güvenilir mi görelim.

  • Mobilon uygulaması yukarıda belirttiğimiz gibi devlet nezdinde resmi prosedürleri yerine getirmiş ve yasalara uygun olarak açılmış bir şirket olduğu için en büyük güven problemimiz de ortadan kalkmış oluyor.
  • Mobilon uygulamasının kazanç kalemlerine bakınca da gerçekten komisyon alabileceğimiz dallara sahip olduğu ortaya çıkmakta. Örnek verecek olursak otobüs ve uçak bileti gibi ihtiyaçlarımız başkası aracılığı ile satılmış olsa dahi aynı komisyonları bize verilir. Oysa Mobilon bu komisyonları cebimize kadar getirip bizimle buluşturuyor. Aynı şekilde Youtuberlerin ne kadar kazanç sağladığını duymayanınız yoktur bizim izlediğimiz video reklamlardan adamlar zengin olmakta. Aynı şekilde Mobilon’ da reklam izleterek bize kazanç sağlamaktadır.
  • Mobilon, anlaşma sağladığı firmalar ile de güvenimizi tazeliyor. Bugün reklam anlaşması yaptığı firmalara baktığımızda, hepimizin yakından bildiği büyük firmalar ile karşılaşıyoruz özellikle Konyalı bilinen köklü firmaların yer alması bizi umutlandırmaktadır. Kısacası bu durum da Mobilon’ un güvenilirliğini arttırmaktadır.
  • Mobilon şirketine istediğimiz zaman gidip gezme imkânına sahip olmamız çok önemli. Şahsen şirket, benim merkezini ziyaret etme talebimi hiçbir zaman geri çevirmedi. Bu ziyaret ile güvenim de pekişmiş oldu. Mobilon sistemi ile daha yakından tanışmış oldum. Siz de imkânınız varsa bunu deneyimleyebilirsiniz.
  • Mobilon güvenilir mi değil mi noktasında en önemli konulardan birisi ise şirketin lisans ücretinin sabit olmasıdır. Bugün birçok firma daha fazla ücret öde ve daha fazla kazan prensibini benimserken Mobilon şirketi sadece 299 TL sabit paket ücreti ile bence güvenilirliğini perçinliyor.

Yukarıdaki maddeleri özetleyecek olursak ise şirket oldukça güvenilir görünmektedir. İnşallah çizgilerini bozmadan yollarına devam ederler ve Mobilon ile hep birlikte kazançlarımızı artırırız.

Mobilon Hakkında Şikayet Var mı ?

Mobilon Şikâyet: Marshall McLuhan’ın da dediği gibi ‘’Dünya küresel bir köy’’ haline gelmiş durumda. Dünyanın bir ucundaki firmanın hatası bir anda tüm dünyada duyulmakta firma imajı yerle bir olabilmektedir. Böyle bir ortamda ülkemizdeki hiçbir firmanın müşteriye, kullanıcıya yada üyesine efelik yapma lüksü yok. Mobilonşirketinin üyelerine yapacağı en ufak bir hata üyelerin onu tefe koyması şikayetvar.com’a yazması ya da üyelikleri iptal etmesi için yeterlidir. Özetle firma araştırması yaptığımızda hiçbir üyeyi mağdur etmediğini gönül rahatlığı ile ifade edebiliriz ve Mobilon şikâyeti ile karşılaşmadığımızı söyleyebiliriz.

Mobilon Kazanç Kalemleri 

1. REKLAM KAZANCI:
*Video bonus: 20 kuruş  *Saatlik bonus: 5 kuruş   *Soru – cevap : 5+5+5 (toplam 15 krş) * Saat başı kazanç: 0.40 krş -.
*Günlük kazanç : 9,60 tl. *(24 saatlik)  * Aylık kazanç: 288 TL
2. YOL YARDIM SİGORTASI:
*Sigorta ücreti 100 tl. *Sigorta yapan kişiye 25 tl kazanç. *Network derinliğine 10 tl.
3.OTOBÜS BILETI
*Satana toplam cironun% 4 kazanç. *Network derinliğine %1 .
4.OTEL REZERVASYONU
*Satana toplam cironun %4 kazanç. *Network derinliğine %1.
*Satana: yurt içi bilet(PNR) başı 3.5 tl kazanç  *Network derinliğine yurt içi (PNR) başı 1.5 tl kazanç. *Satana: yurt dışı bilet (PNR) başı 20 tl kazanç. *Network derinliğine yurt dışı (PNR) başı 8 tl kazanç…

Mobilon para çekme

Mobilon para çekimi: Mobilon  para çekme talebi her ayın 15 inde yapılmaktadır. Uygulamada kazanılan para 15 gün sistem bakiyesinde durduktan sonra çekilebilir tutara geçmektedir. Minimum çekim tutarı 250 TL Maxsimum çekim miktarında ise sınır yoktur. Para çekimlerinden % 10 Devlet vergisi kesilmekte kalan miktar kişinin hesabına yatırılmaktadır. Uygulamaya kayıtlı üye ile verilen hesap numarası aynı kişiye ait olması gerekmektedir eğer mobilon uygulama sahibi ile hesap sahibi farklı olacaksa eğer mobilon şirketinden veya sponsorunuz dan temin edeceğiniz dilekçeyi doldurarak çekim işlemi yapabilirsiniz.

 

WhatsApp chat WhatsApp Bilgi Grubu